Taki prezent robi naprawdę niesamowite wrażenie!

Mega prezent to ogromne pudło z niespodzianką, w którym umieszczonych jest 100 balonów wypełnionych helem, które po jego otwarciu unoszą się ku niebu. Jest to piękna niespodzianka np. dla Pary Młodej od gości weselnych, rodziców, świadków. Stawiane jest przed kościołem czy lokalem bez wiedzy Pary Młodej tak, by niespodzianka mogła sprawić jak najwięcej radości!

Pudło balonowe przygotowujemy najczęściej z okazji ślubów, jubileuszy lub urodzin. Oczywiście, można wykorzystać ten pomysł także na szereg innych okazji; zarówno prywatnych, jak też eventów firmowych. Jest bardzo solidne, starannie wykonane, montujemy je pod wskazanym adresem na umówioną godzinę, a po zakończeniu atrakcji zabieramy.

Koszt przygotowania i obsługi takiego prezentu wynosi 350,00 zł – dla balonów klasycznych (okrągłych) lub 400,00 zł – w przypadku serc balonowych. Wewnątrz będzie zapakowanych 100 szt. balonów lateksowych w dowolnym kolorze.
Przed zamówieniem atrakcji KONIECZNA jest wcześniejsza rezerwacja terminu, która wiąże się z wpłatą zadatku w wys. 50%. W przypadku ew. załamania pogody i odwołania pokazu oddajemy Państwu CAŁĄ wpłaconą sumę !

Gwarantujemy niezapomniane chwile !

Mega prezent

Close Menu