df

Idealny zespół na Twoje wymarzone wesele

Zespół muzyczny De facto to pięciu młodych muzyków, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem oddają się swojej pracy. Posiadamy bogaty repertuar złożony z ponad dwustu polskich i zagranicznych utworów.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, który zapewnia właściwy odbiór wykonywanej przez nas muzyki, a także rozbudowanym systemem oświetleniowym, który zapewnia fantastyczne wrażenia wizualne podczas zabawy na parkiecie. Jesteśmy otwarci na indywidualny dobór repertuaru w zależności od Państwa upodobań. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną wesel, a także bankietów, studniówek, zabaw sylwestrowych oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Wykonujemy muzykę wyłącznie na żywo. 

Na Państwa życzenie oferujemy również wykwalifikowanego organistę po studium organistowskim, 
Dojazd do 30 km gratis. 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Zespół muzyczny De facto to pięciu młodych muzyków, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem oddają się swojej pracy. 

Gwarantujemy Państwu udaną zabawę,przy wykonywanej przez nas muzyce nogi same rwą się do tańca!

Mariusz

wokal, saksofon, klarnet

Łukasz

wokal, klawisze, akordeon, harmonijka ustna

Bartosz

wokal, gitara elektryczna, gitara akustyczna, trąbka

Krystian

gitara basowa

Piotr

perkusja

Zapraszamy do wysłuchania nagrań naszych utworów:

oraz nagrań prosto z weselnego parkietu:

musical-note-1990142_1920

Mamy 100% zadowolonych klientów,
którzy wypowiadają się o nas w samych ciepłych słowach:

Zespół De facto grał na naszym weselu i cóż tu dużo mówić był REWELACYJNY!!! Nasi goście bawili się do samego rana, a my wraz z nimi. Panowie z zespołu są niesamowici, zrobili kupę wspaniałej roboty. Potrafią stworzyć na weselu taka atmosferę ze każdy z gości, aż rwał się do tańca na parkiet, gdy zaczynał się nowy kawałek. Repertuar muzyczny na czasie i pod nóżkę. My jak również goście są pod wrażeniem i każdy wspomina wesele z uśmiechem na twarzy. 🙂 Przy każdej zabawie było kupę śmiechu. Polecam z całego serca zespół De Facto!!
Piotr
Dziękujemy za cudowną zabawę, którą zapewniliście nam na weselu. Dawno nie bawiliśmy się przy tak fajnej muzyce, a prowadzone zabawy były ekstra! Długie setki, krótkie przerwy, fantastyczne przyśpiewki i pełen profesjonalizm! Wszyscy goście byli zaskoczeni Waszym występem i każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie,a rzadko zdarza się, że na weselu tańczą nawet Ci nietańczący 😛 Jeszcze raz dziękujemy i będziemy polecać bo jesteście fantastyczni !
Gabriela
Serdecznie dziękujemy zespołowi De Facto za rewelacyjne poprowadzenie naszego (Polsko-Angielskiego) wesela 🙂 Nasi goście bawili się znakomicie, i do tej pory wspominają niezapomnianą imprezę. Co do oprawy muzycznej doskonały wokal, repertuar angielsko-polski i dużo humoru podczas zabawy z gośćmi. Profesjonaliści - bo tak należy nazwać Zespół De Facto fachowcy z pasją, znający się na swojej pracy. Dzięki Wam ten dzień pozostanie niezapomniany 🙂 ! POLECAMY i pozdrawiamy gorąco!
Emilia i William

Zapraszamy do galerii naszych fotografii:

tel. 663 783 132

zespolmuzycznydefacto@gmail.com

Close Menu