Cieszę się, że tu jesteś !

Nazywam się Angelika Misiaszek,
jestem właścicielką firmy AnVen deco i wraz z Weroniką Gmyrek pomagamy Parom Młodym w dekoracji tego wyjątkowego dnia, by magia miłości, szacunku i wzajemnego wsparcia mogła otulić Wasze niespokojne myśli spokojem ducha i ciepłem piękna .
AnVen deco jest dla Was, bo nie możemy zatrzymać czasu, ale dzięki nam możecie mieć go więcej, przeznaczyć na szukanie obrączek, degustację tortu, skoncentrować się na planowaniu uroczystości, bo dekoracja nie spędza Wam już snu z powiek. 
 

Dzięki ofercie naszej firmy możemy sprawić,
by był to naprawdę magiczny czas,
a piękne wspomnienia żyły w Was dłużej.

Znacie już moją firmę, to pora żebyście poznali również mnie

Mam na imię Angelika, moją największą pasją jest sprawianie radości,

wywoływanie uśmiechu na twarzach ludzi zmęczonych, przybitych,

zestresowanych, biegnących za szybko i zapominających o sobie. 

 

Uwielbiam pracować z ludźmi, nie wyobrażam sobie siedzenia za biurkiem 8h dziennie w małym ciasnym pomieszczeniu tylko z własnym oddechem.
Podobno gdzie się pojawiam tam pojawia się uśmiech – to już możecie sami zweryfikować.

Moja ogromna pasja do dekoracji zrodziła się z chęci pracy z ludźmi, z ludźmi w najlepszym okresie ich życia jakim jest narzeczeństwo, które prowadzi do ślubu, wesela. Z ludźmi którzy organizują ogromne wydarzenie w swoim życiu i chcą dopiąć wszystko na ostatni guzik a ja pragnę im w tym pomóc. Bardzo chcę odciążyć ich z myślenia o wielu aspektach związanych z dekoracją, z ciągłego niepokoju jak to będzie wyglądać, czy na pewno tak jak chciałem/łam, czy Pani zdąży, czy nie zapomni – tak zdążę, tak – nie zapomnę. Spotykam się minimalną ilość razy i wierzcie mi, to wystarczy, macie więcej ważniejszych spotkań przed ślubem i w tak wielu miejscach musicie być.

Dlaczego tak dobrze to rozumiem? Pewnego wrześniowego popołudnia byłam na pewnym ślubie, a w pewną piątkową noc przed, pomagałam robić dekorację – do 4:00 nad ranem nie mając wtedy o tym bladego pojęcia. Od tamtej pory zaczęłam robić kursy, bo wiedziałam, że chcę to robić już zawsze i że znalazłam to czego tak długo szukałam.

Uwielbiam swoją pracę, uwielbiam ten ogromny uśmiech na Waszych twarzach, kiedy widzicie po raz pierwszy kompletną dekorację.
To jest właśnie to coś, czego nie można kupić, coś przez co czuję, że warto!

Coś, przez co jestem tu dla Was każdego dnia!